Skoči na vsebino

IRAN 2007


vrho1679

Priporočene objave

[attachmentid=95886]

Ja se ne vem kaj ne napišem. V glavem jutri odrinema. 1 motor, 1 par, 1 pot.
Na sliki je "približna" pot najbrž bomo še sproti kaj črtal.
Zadnji dnevi so bila prava papirnata vojna, zdele se mi pa tud mudi pakirat...

Se bomo skušal kaj sproti javljati
.


Potopis pa slike bodo nekoč objavljene na strani: www.rok-vrhovnik.gajba.net,
direkten link mate pa tuki: http://www.mk-atrans.si/vrho/travel/2007/Iran.html ( če se kdo odpravlja v isto smer je trenutno gor nekaj uporabnih povezav ).

post-38-1176990058_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo !

Srečno pot vama želim !!!!!!

Jaz grem kot ponavadi sam po približno isti poti v Iran okrog 10.5.2007!!! Papirno vojno imam že za sabo, torej je vse urejeno.Nameravam narediti okrog 14TKM. Kaj pa ti ? Boš imel rezervne gume zraven; jaz ne .Jaz grem prvo čist dol in potem po vrhu nazaj, mogoče se srečamo? Piši mi kaj , če bo možno na PM do 5.5. potem me verjetno ne bo več v SLO .

Še enkrat vso srečo in varno vrnitev!!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud tam cca 15.000 - odvisno od razmer ( motor le ni najnoveši ). Rezervnih gum tudi nimam s sabo, mam pa te ćist nove, pa gumapumpar-spray pa inekcijski kit. Bomo lepo vozil, pa upam de bo zdržal. Vozila se bova pa po asfaltu ( kjer se bo dalo ), ker mava cestnga.

Midva bova šla najprej po vrhu, pa pol dol.

Na jugu je danes že vroče ku svina, medtem ko je na severozahodu še MINUS!

Hvala za dobre želje in še enkrat srečno tudi tebi. Če se vidmo, gremo pa lahko na en Islamski Pir :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Excellent... bomo spremljali tukaj gor javljanja Roka&Metke in tudi Bambija. Fotke pa kar sproti v www.motosvet.com/album uploadajte :) Pa kakšne "last news" informacije seveda tukaj notri lepit... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen Rok in ostala ekipa...

Jaz imam zadevo v planu nekje oktobra samo z razliko da se ne bom vracal gor - v Bandar Abbasu na trajekt pa cez v Emirate....domov.

Vsake info bo prisla prav tako da le skrbno belezi zadeve in ko bo cajt in volja kaj napisi.

Srecno

DaNe

danes na Madagaskarju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vso srečo bratec in ženka :OK:

držim pesti za vaju in se že veselim vajinega poročanja-jst bom pa poročala iz Ibk

p.s.: en izpit je že za mano :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno sma v turskih hribih. Pravkar sva se pripelala ız sneznega meteza ( na nekı cez 2000 m ) pa sva se cıst zmrznena. Naokol je povsod sneg. No vsaj spluzen je. Skratka tukı je se cist sred zime. Bi mogla z motornem sankam drugic jet. Pa gajbo snopca. Ne vem kako bo v İranu kamor vstopava jutrı kjer si ne bova mogla pomagati z YenıRakijo.

V glavnem ne vem kır kurcı so bli tolk brihtn de so napısal de je pomlad najboljs cajt za tako pot. Upam de nama bo ke kmal uroce.

Hvala za lepe zelje zde greva pa nazaj u cımer rakijo do konca unict ( se to sem iskal po celem mestu... sej sploh ne vem tocn v katerem sva... Nekje pred Erzurumom ).

Aja pokrajina je pa İZJEMNA kakor tudı ljudje, tako da se vsi napori splacajo.

Lep pozdrav iz snega, Rok in Meta

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

.

V glavnem ne vem kır kurcı so bli tolk brihtn de so napısal de je pomlad najboljs cajt za tako pot.

.

:D

Te bomo po končani turi vprašali, kir je najboljš cajt za tako pot ! ?

Srečno.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti mater,te bom pa duge gate zraun vzeu,jaz grem 10.5. dol.Kaj bo pa na začetku Irana, tam so hribčki 4 km visoki!!??

Obema / in meni / srečno !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa še :OK: kazga snežaka naredta :D

mi mamo pa skoz ok :drunk: ol 25 stopinj in topel sonček

veliko avanturic, sekica

Ja prva liga res tale vajin potovanje! Pizda pa gre po snegu z slide gumami?

Uglaunem fajn se mejta,pa srečno pot!

Aja pa kake tepihe se že da pomojem dobit tm dol-bota mela za stanovanje!

Al pa letečo preprogo :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala se enkrat za zazeleno sreco. Tu jo res rabva , glede na to kako vozjo. Ko mislis, da si dozivel ze vse v istanbulu, te tukaj vsak dan znova kaj preseneti. Levo ovca desno pes nasproti moped iz leve te prehiteva tuvurnak, iz desne Bela groza (Iranski avto - Paykan ) sredi ceste pa baba ublecena u crne zavese -> tko nekak zgleda promet.

Drugace so pa ceste razen po mestih zelo dobre in tu in tam skoraj pozabim, da sva tolk delc ud doma, pa ga mal zalozm ( se ne velik :P ) po ovinkasti cesti.

V glavnem trenutno sva v Karaju - predmestje Teherana. Sem sva prisla iz Kaspijskega morja cez visok prelaz. Dobra cesta, sam ven na smes zletet, ker pol dolgo padas. Dez in sneg je tako za nama.

Jutri naredim servis na motorju ( drzte pesti, ker nisem ravno neki strucko okrog sraufanja ), potem pa greva v toplejse kraje ( baje 40 in vec ).

.

Slike bom dal pa gor ko bom mel kdaj ke vec cajta. Jih je treba zmanjsat pa vse, tko de ce ne prej doma. Zdele nimamo cajta ko se je treba zmiri s kom pogovarjat, planirat pot za naslednji dan al pa posvecat drug drugemu :OK:

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!