Skoči na vsebino

Supermoto 2007


Nagaya

Priporočene objave

Dirkanje ni samo sedenje na motorju, je mnooogo več. In Aleš zna izkoristi priložnosti za dosego svojih ciljev. Kar se publicitete tiče, je stalno korak pred drugimi...kapo dol :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bajs je car. Me zanima, kako bo kaj letos vozil. Upam, da ne bo težav z motorjem, kot lani.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebiga, prav je tako. Js mu privoščim, da bi se le lahko sam od tega živel, pa če tud pod Jamajško zastavo. Očitno nekateri na zvezi nimajo razčiščenih niti najosnovnejših pojmov zakaj tam sedijo in koga naj bi zastopali v svetu motošporta. Mogoče bojo pa zdej tut zastopali kakšno drugo državo, ker bo počas zmanjkal talentov pod slovensko zastavo... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res sramota ja!!!!!! Alešu pa želim vse naj v sezoni 2007.

PS: Jaz ne vidim Bolgarske zastave, jaz vidim samo Slovensko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno nekateri na zvezi nimajo razčiščenih niti najosnovnejših pojmov zakaj tam sedijo in koga naj bi zastopali v svetu motošporta. Mogoče bojo pa zdej tut zastopali kakšno drugo državo, ker bo počas zmanjkal talentov pod slovensko zastavo... :slap:

Tole pa jaz ne štekam najbolje...kaj si sploh hotel reči? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da raje za svoje žepe in interese gledajo al pa da nasplošno nimajo pojma, da bi spodbujali razvoj in tudi finančno pomagali slovenskim dirkačem, ki so v svetovnem vrhu. Vsaj tko sm jst razumel. Če bi Aleš bil italjan, bi bil že skor bogataš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izo ne vem kaj je tuki tolk nerazumljivga, sej dirke stanejo in če nimaš sponzorjev, zveze al pa hudo bogatih staršev pol dirk ni a ne??

Sponzorje iščeš sam, zveza pa mora imeti interes, da te podpre. Pri nas pa še za ekipna prvenstva težko kaj dirkači uspejo nažicat.

Zato se ne čudim, če so Bolgari ponudili več in boljše pogoje kot naši, verjetno to niti ni blo težko....

Čudi me sam to, da je Hlad če se ne motim edini, ki je v posamični panogi dosegel zmago na svetovnem prvenstvu v motošportu pod SLO zastavo, pa se niso uspeli dogovoriti, da ostane Slovenec na mednarodni sceni.

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izo ne vem kaj je tuki tolk nerazumljivga, sej dirke stanejo in če nimaš sponzorjev, zveze al pa hudo bogatih staršev pol dirk ni a ne??

Sponzorje iščeš sam, zveza pa mora imeti interes, da te podpre. Pri nas pa še za ekipna prvenstva težko kaj dirkači uspejo nažicat.

Ja v bistvu meni ni nič nerazumljivega...tebi je. V kakšnem smislu pa ti misliš, da zveza ne podpira naših članov?? Konkretno?

Dirkanja pa brez denarja ni. Čista resnica. Ampak kaj ima tu zveza? Naj ti oni dajo denar, iščejo sponzorje??

Za ekipna prvenstva bi pa tudi jaz kakšno pikro vedel povedati, tako na račun zveze, kot tudi na račun kakšnega tekmovalca...btw, če se spomnimo lanskega svetovnega pokala narodov, ane?

Hladove odločitve o pripadnosti ne mislim komentirati, ima pač svoje razloge za to. Saj veliko športnikov zastopa tujo zastavo. Tudi mi smo jih veliko uvozili, tudi iz obljubljene dežele ZDA...pa je tam veliko več denarja za šport, kot pri nas....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ne vem zakaj se razburjaš brez potrebe, sej sam debatiramo o prestopu. Sam Bajs ziher ni šel k Bolgarom, ker mu je barva zastave bolj všeč.

Mogoče maš pa ti kake bolj točne info kot ponavad, pa me poprav.

So pa ziher mel kakih 10 sestankov naši funkcionarji in Hlad in so iskali rešitev, da bi ostal pod našo zastavo...ja po moje so ja.. :slap:

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ne vem zakaj se razburjaš brez potrebe, sej sam debatiramo o prestopu. Sam Bajs ziher ni šel k Bolgarom, ker mu je barva zastave bolj všeč.

Mogoče maš pa ti kake bolj točne info kot ponavad, pa me poprav.

So pa ziher mel kakih 10 sestankov naši funkcionarji in Hlad in so iskali rešitev, da bi ostal pod našo zastavo...ja po moje so ja.. :slap:

Kdo se le razburja...pravim le, da ne mešaj zvezo tja, kamor ne paše...kr neki, no... :headbang:

Pa ne trosi svojih ugibanj in predvidevanj, ker nikomur ne koristijo...prej narobe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa ziher mel kakih 10 sestankov naši funkcionarji in Hlad in so iskali rešitev, da bi ostal pod našo zastavo...ja po moje so ja.. :slap:

če so mel sestank brez glavnega mafijskega računovodje, zihr niso neč zrihtal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bomo pacali po lanski temi.

ja res...dejmo se na novo pokakat :closedeyes:

@ ostali...

...in na novo začet mešat ker staro ne smrdi dovolj...lepo vam gre. :yes:

Pa kaj vam je? :blink: :blink: :blink:

Imate pomankanje identitete in se zato kurčite na forumu da bi vas kdo opazu? :headbang:

Dajte rajš kaj nardit na športni sceni....športu v korist...

Pa pustite človeku naj dirka kjer hoče, pa kaj va briga zakaj je šu drugam? A vam je kaj dolžn?? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte rajš kaj nardit na športni sceni....športu v korist...

Delam(o) na tem. .)

kaj zdej bo sam 5dirk letos...kaj pa une dve dodatni?a kdo kej ve? :zzz:

:hmm: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdej pa lahka kdo napiše s čim bo letos dirkal, v kateri ekipi, kdo ne bo več.

Pa ne se kregat, sej nas je že itak premal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pustite človeku naj dirka kjer hoče, pa kaj va briga zakaj je šu drugam? A vam je kaj dolžn?? :slap:

Točn tko. Ok, Aleš je šu za Bolgare dirkat. Pa kaj, tam bo vsaj dobil to, kar mu naša blesava fuzbalerska država in naša AMZS, ki gleda samo na svoj žep ne moreta oz. nočeta zagotoviti, kljub temu, da je v samem svetovnem vrhu. Prav tako, kot je bilo z Igorjem Jermanom - svetovni prvak, pa razen zavednih motoristov komaj kdo ve, kdo je Igor Jerman. Ampak ok, Aleš Hlad je še vedno Slovenec in ko bo krojil svetovni vrh, ne bomo rekli: lej ga Bolgara, vedno bo "naš" Aleš Hlad iz Slovenije. Ni važna ne zastava, važno je srce ane! In hvala bogu, da se je odločil tako kot se je! GO HLAD! :OK:

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne vem samo razmišlam,lahko bi se pobje ki želijo dirkat združli,pa nardil svoj pokal,mimo amzs,tko kot so Dolenjci pred leti na mobikrogu mel Cvičkov gas.Zdej ko so končno privatniki nardil stezo ki je idealna za supermoto v Krškem,pa da ne bom mogu uživat pa gledat teh pobov v živo,ma žalostno.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točn tko. Ok, Aleš je šu za Bolgare dirkat. Pa kaj, tam bo vsaj dobil to, kar mu naša blesava fuzbalerska država in naša AMZS, ki gleda samo na svoj žep ne moreta oz. nočeta zagotoviti, kljub temu, da je v samem svetovnem vrhu. Prav tako, kot je bilo z Igorjem Jermanom - svetovni prvak, pa razen zavednih motoristov komaj kdo ve, kdo je Igor Jerman. Ampak ok, Aleš Hlad je še vedno Slovenec in ko bo krojil svetovni vrh, ne bomo rekli: lej ga Bolgara, vedno bo "naš" Aleš Hlad iz Slovenije. Ni važna ne zastava, važno je srce ane! In hvala bogu, da se je odločil tako kot se je! GO HLAD! :OK:

podpišem GO GO ALEŠ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :OK: :blush:

Ma ne vem samo razmišlam,lahko bi se pobje ki želijo dirkat združli,pa nardil svoj pokal,mimo amzs,tko kot so Dolenjci pred leti na mobikrogu mel Cvičkov gas.Zdej ko so končno privatniki nardil stezo ki je idealna za supermoto v Krškem,pa da ne bom mogu uživat pa gledat teh pobov v živo,ma žalostno....sej boš lohka gledu v krškem.mislm da bo tekma tam že enkrat maja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!