Skoči na vsebino

Wnet


Priporočene objave

No men so danes končno prišli montirat to zadevo. Zaenkrat se mi zdi da še ne deluje tako kot bi moglo. Povprečno mi snema zadeva z 20kb/s, linija pa naj bi bila 1mbits gor in dol. Komej sem ga prisilu da snema z 100kb tako da snemam več datotek dol. Uplovda še nisem sprobov. Neki sta majstra k sta to montirala govorila da je mogoče naš lokalni odajnik prešvoh. Jutr kličem tehnično pomoč pa da vidmo kaj se da nardit.

V igrah se mi pa zaenkrat ne obnese najbolj, imam pinga nad 200ms.

A ima še kdo tukaj tako povezavo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj ping je 91ms in mi zadeva lepo špila

Kako povezavo pa maš? Jst sem probov danes zjutrej ko naj bi bile linije proste pa je bilo isto sr*nje z pingom, do 200 sem ga imev.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jes sm imel podobno zadevo, pa ni preveč dobr delala.. Kot prvo, ni bla zanesljiva, pol je bil packet loss velik, le redko je delalo tko kot bi mogl. Sedaj sem spet na kablu, moram reči da je precej bolje.. Edino upload je nekoliko slabši kot prej ;) Če se že o pingu zgovarjate, ga imam sedaj kdaj tud 50ms, redko čez 100 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mi je ratal celo čez 130kb/s pridet. S tem da sem z download acceleratorjem snemov 3 filmčke dol. Sam če pa prek mozile al pa explorerja pa še zmer počas dela. Ping je grozen zaenkrat. Če bi mev tam do 100ms bi biv že čist srečen. Ma da zrihtajo, če ne grem konkurenci :P .

P2p programi delajo pa porazno, če mam 10kb dol je že hudo. Uplovd je tud grozen. Najbrš je res naš lokalni odajnik prešvoh. Sem se menu še z enim k se mal na to spozna pa ja reku da bi mogla zadeva šopat. Bomo vidl v kratkem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si vzel povezavo pri Sintecu, se raj obesi.

Model ima 2 Mb link, in samo dodaja uporabnike, poleg tega za eno leto vnaprej plačaš račun. Poleg tega če nonstop downloadaš te pokliče na dom in te prosi, če lahko nehaš, da zaviraš promet.

Zadnjič sem pri kolegu gledal en download prek browaserja. Povezava ni presegla 15Kb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vzgorej navedel link do ponudnika. Ni Sintec .) . Cenovno je zadeva še kar ugodna, poglej na njihovi strani. Zdej glede preformansov bomo pa še vidl :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Posodobitev, zdej zadeva že skorej lavfa tko ko mora, mam nad 100kb/s downloada POVSOD, prej je blo kr neki, da je blo sam 20kb/s z mozil al pa explorerjem. Uplovd tud dosega tm nekje 100kb/s. Je pa to fullll čudno, povezava ma nekakšno utekanje. Čedalje bol dela. Najprej sem mel tko da če sem forserov več filov z DAPom da sem dosegu deklarirano hitrost, uplovd grozen, download z browzerji ni presegel 20k, pa še to je kumej dosegu. Potem se je zadeva nekako popravla, mel sem stalnih 43,3kb/s, povsod. Ampak te meje ni preseglo, pa če sem 100 filov naenkrat dol dajav(snemov). Zdej je pa kar naenrat preseglo to mejo in šopa z 100kb/s ali več, povsod. Me zanima kdaj se bo napredek ustavu :)

Izpadov al pa kakih nestabilnosti ni, nikakršnih :)

Zdej pa še za igralce, pingi so pa čudni. Sicer v večini špilov mam kr ql pinge, tud po 50 ali manj dosegam. Edin problem povzroča Unreal tournament in igre s tem pogonom. Imam solidne pinge pod 150, ampak zadeva "skače". Na vsake 2 sec recimo mal skačem, ko da bi lagov, sam ping je pa ok. Pol sem ugotovu da se to zgodi vsakič ko se ping spremeni. Ne vem no, bomo še to uštimal ;)

PS p2p progiji šopajo na muč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Še ena posodobitev :)

Zdej se je zadeva očitno utekla. Downovdi in uplovdi taki ko morjo bit, stalno nad 110, z browserjem iz z DAPom.

No in tud končno so pinge popravel. Pinga imam skor vedno pod 100, tud Unreal tournement dela zdej tko ko mora :). Če sem server majo pa pinga okrog 80-90.

Tko da zakluček: tale povezava trga gate, sam utečt se je mogla ;)

PS: še noben me ni klicu naj neham downloadat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!